Jsme v paprsku slunce
Jsme jehličí borovice
Jsme v závoji mlhy
a ve stínu moruše
Jsme v sladkém jablku
i v kyselé okurce
Jsme v rozzlobené slepici
i v předoucím kotěti
A ve snění vánku
i ve vzteklé bouři
Jsme všichni společně
jenom to nevnímáme
Žijeme a umíráme
mizíme a znovu setkáváme
Jenom to nevnímáme
jenom to nevnímáme
Jsme v kapce vody
Categories:
Tags:
Napsat komentář